Noored Euroopas: mis järgmiseks?

17.11.2017

Noor Otsustaja!

Sa soovid olla kaasatud? Tahad rääkida kaasa haridusküsimustes? Sulle läheb korda noorte heaolu? Tahad olla rohkem kursis Euroopa Liidu tegemistega?

Kui vastasid eelnevatele küsimustele “JAH” siis ootame Sind, põhikooli- või gümnaasiumiealist noort, kaasa rääkima Eesti ja ühtlasi Euroopa noori puudutavates küsimustes arutelupäeval!

Arutelupäev toimub 30. novembril algusega 12.00 Tartu Jaan Poska Gümnaasiumis. Päeva jooksul saad Sa kuulata loenguid Euroopa Liidu ja Eesti noorte teemadel, rääkida ise kaasa grupisessioonides ning päeva lõpus osaleda interaktiivselt paneeldiskussioonis noorte ja otsustajate vahel. 

Kui esindad oma kooli õpilasesindust või kohaliku omavalitsuse osaluskogu, siis tule kambakesi! Kui ei, võta kaasa sõber ja räägime koos kaasa!

Registreerimine kestab kuni 28. novembrini ja saad teha seda järgneval lingil: https://nooredotsustajad.typeform.com/to/xsZ1IJ

Üritus toimub Eesti Noorteühenduste Liidu Struktuurse Dialoogi raames. Rohkem infot: http://enl.ee/projekt/noored-otsustajad/

Lisainfo: mikk@enl.ee