Meie inimesed

Leht uuendatud: 02.10.2020

Juhtkond

Helmer Jõgi

Direktor, Loogika

helmer.jogi@raad.tartu.ee

510 0452

Mari Roostik

Eesti keel ja kirjandus, Õppejuht, Valdkonna juht

mari.roostik@jpg.tartu.ee

5342 4008

Märten Karm

Matemaatika, Õppejuht, Valdkonna juht

marten.karm@jpg.tartu.ee

5669 3862

Peeter Mee

Majandusjuhataja

peeter.mee@jpg.tartu.ee

Jane Jostov

Matemaatika, Õppekorralduse koordinaator

jane.jostov@jpg.tartu.ee

Õpetajad

Getriin Aaviste

Matemaatika, Programmeerimine

getriin.aaviste@jpg.tartu.ee

Sirje Allik

Ajalugu

sirje.allik@jpg.tartu.ee

Tõnis Asson

Riigikaitse

Olga Gerassimenko

Vene keel

olga.gerassimenko@jpg.tartu.ee

Viktoria Gorshanova

Vene keel

viktoria.gorshanova@jpg.tartu.ee

Regina Grigorjeva

Vene keel

regina.grigorjeva@jpg.tartu.ee

Merike Hein

Arvutiõpetus, Süsteemihaldur

merike.hein@jpg.tartu.ee

Carita Hommik

Matemaatika

carita.hommik@jpg.tartu.ee

Ele Jaagusoo

Raamatukoguhoidja

ele.jaagusoo@jpg.tartu.ee

Anatoli Jasnov

Kehaline kasvatus

anatoli.jasnov@jpg.tartu.ee

Heli Leek

Inglise keel

heli.leek@jpg.tartu.ee

Vahur Lell

Ettevõtlus, Infojuht, Robootika

vahur.lell@jpg.tartu.ee

Maarja Leola

Inglise keel

maarja.leola@jpg.tartu.ee

Taavi Linnus

Ajalugu, Ühiskonnaőpetus

taavi.linnus@jpg.tartu.ee

Hanna-Lisett Lubi

Saksa keel

hannalisett.lubi@jpg.tartu.ee

Lembi Loigu

Inglise keel, Valdkonna juht

lembi.loigu@jpg.tartu.ee

5565 6701

Ulve Mägi

Eesti keel ja kirjandus

ulve.magi@jpg.tartu.ee

Kaie Mägimets

Muusika

kaie.magimets@jpg.tartu.ee

Lauri Mällo

Bioloogia

lauri.mallo@jpg.tartu.ee

Kristina Männik

Inglise keel

kristina.mannik@jpg.tartu.ee

Sandra Oksaar

Eesti keel

sandra.oksaar@jpg.tartu.ee

Triinu Palo

Eesti keel ja kirjandus, Soome keel

triinu.palo@jpg.tartu.ee

Annika Rego

Inglise keel

annika.rego@jpg.tartu.ee

Liina Reinup

Kehaline kasvatus

liina.reinup@jpg.tartu.ee

Einike Reinvelt

Füüsika, Keemia

einike.reinvelt@jpg.tartu.ee

Vaike Rootsmaa

Geograafia

vaike.rootsmaa@jpg.tartu.ee

Liina Sauk

Rahvatants

liina.sauk@jpg.tartu.ee

Anneli Sigus

Inglise keel

anneli.sigus@jpg.tartu.ee

Eerik Säre

Füüsika

eerik.sare@jpg.tartu.ee

Piret Toomeste

Matemaatika

piret.toomeste@jpg.tartu.ee

Merike Trubert

Kunstiõpetus, Prantsuse keel

merike.trubert@jpg.tartu.ee

Heli Tuopi

Matemaatika

heli.tuopi@jpg.tartu.ee

Katriin Valdre

Eesti keel

katriin.valdre@jpg.tartu.ee

Inga Vendelin

Õpilasnõustaja, Psühholoogia

inga.vendelin@jpg.tartu.ee

Reemo Voltri

Füüsika

reemo.voltri@jpg.tartu.ee

Kõik ametikohad on täidetud