Naiste üksikmängus jäi Hispaanias Catlyn Kruus (Triiton) alistamatuks!

13.06.2021

Naiste üksikmängus jäi Hispaanias Catlyn Kruus (Triiton) alistamatuks, finaalis oli ta kahe geimiga üle inglannast Lisa Curtinist. Esimeses geimis oli tablool veel viigiseis seisul 7:7, joogipausile minnes oli Kruus ennast ette suutnud rebida ja juhtis kohtumist 11: 8. Väikest edu hoidis eestlanna edukalt ja vastast endale liiga lähedale uuesti ei lasknud. Esimese geimi võidu kindlustas Kruus skooriga 21:17. Teine geim alustas samuti Kruus teravamalt ja intervalliks juhtis geimi 11:6. Kuid kolme ja kahe punktiliste spurtidega tuli inglanna siiski mängu ja geim oli viigis seisul 20:20. Siiski pani Kruus enda tugevuse maksma ja võitis finaalmatši seisuga 21:17, 22:20. Tuues eestlastele tänase päeva esimese kuldmedali Hispaaniast.

Mängijaid juhendas Hispaanias Eesti U-19 koondise peatreener Heiki Sorge.

Info, foto ja tekst: Badminton.ee