Lastevanemate üldkoosolek 7. septembril

02.09.2022

Tere, head lapsevanemad!

1. septembri aktus Jaan Poska gümnaasiumis on lõppenud, esimene mentortund läbi ning kooli- ja pingutamise aeg on taas käes. Jaan Poska gümnaasiumi meeskond on õhinal valmis uue hooga alustama ning soovin kogu tiimi nimel kõigile teile toredat tarkusepäeva!

Kohtume teiega lastevanemate koosolekul, mis toimub 7. septembril kell 18.00 Vanemuise ringauditooriumis (Vanemuise 46).

Ootame kohapeale põhiliselt 10. klasside lastevanemaid ja üks lapsevanem õpilase kohta, sest suures osas keskendumegi kohtumisel kooli- ja hindamissüsteemi tutvustamisele, loomulikult peatume nii valikkursuste valimisel kui ka Covid-19 ja turvalisuse teemal. Veel tuleb meil valida ka üks uus kooli hoolekogu liige 10. klasside lastevanemate hulgast ning kinnitada hoolekogu koosseis.

Teeme koosolekust ka otseülekande, seega kõik 11. ja 12. klasside ning ka 10. klasside lastevanemad, kes ei saa, ei jõua või ei soovi kohale tulla, saavad osaleda ning esitada oma mõtted ja küsimused veebi vahendusel.

Koosoleku lingi saadangi teile kolmapäeval, 7. septembril.

7. septembril pärast lastevanemate üldkoosolekut (u 19.30) toimuvad koolimajas (Vanemuise 35) kõigi lendude ja klasside klassikoosolekud, kus saab samuti osaleda veebi vahendusel (lingi saadavad mentorid Stuudiumisse).

Hea soovi ja lugupidamisega
Mari Roostik
direktor