23.-30. septembril toimus koolis tervisenädal

04.10.2018

23.-30.09. toimus Euroopa IV spordinädal. Meie kooli traditsioon on sel nädalal pidada tervisenädalat.​ Juba neljas aasta toimuvad meie koolis sel nädalal kehalise kasvatuse tundide ajal õpilastele tervise- ja sporditeemalised loengud.

10. klassidele toimusid toitumis- ja liikumisteemalised loengud. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli töökeskkonnaspetsialist Elisa Kender rääkis tervisliku toitumise põhimõtetest, spordiklubi Võimla treener Martin Õnnik andis ülevaate toitumisest, spordist ja tervisest mittesportlastele ja tulevastele meistritele ning Kaitseliidu instruktor-kompaniiülem Alar Hutrov rääkis enda kogemustest kui sportlik vabavõitlus sportlase vaatevinklist.

11. klassidele toimus Kristin Mägeri juhendamisel loeng ja praktikum esmaabist. 


12. klassidel olid külalised Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustest kapten Ragnar-Toomas Kibur ja veebel Rene Lepik, kes rääkisid spordist ja meditsiinist kaitseväes.