Üldinfo

Konsultatsioonid IV perioodil 2016/2017. õa

NIMI Aine Aeg Ruum
ADAMSOO, Karl Gustav meediaõpetus kokkuleppel
ALLIK,  Sirje ajalugu esmaspäeval 6.tund 414
CHENG, Cheng hiina keel kokkuleppel 305
GERASSIMENKO, Olga vene keel Neljapäeval 6. tund 215/212
GRIGORJEVA, Regina vene keel esmaspäeval 5.tund ja kokkuleppel 110
HEIN,  Merike joonestamine teisipäeval 6. tund (kokkuleppel) 114
JASNOV,  Anatoli kehaline kasvatus neljapäeval 6. tund võimla
JOSTOV, Jane matemaatika esmaspäeval 5. ja 6. tund (pärast klassitundi) 306
JÕGI, Helmer matemaatika, loogika kokkuleppel
JÕGI,  Kaisa inglise keel kokkuleppel
KARM, Märten matemaatika neljapäeval 5. ja 6. tund 308
LEEK, Heli inglise keel esmaspäeval 5. ja 6. tund (pärast klassitundi) 315
LEHTLA, Anneli hispaania keel kokkuleppel
LELL, Vahur robootika kokkuleppel
LOIGU, Lembi inglise keel neljapäeval 5. ja 6. tund 309
MARTINS, Maarika jaapani keel kokkuleppel
MERILAINE, Elina inglise keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 410
MÄGI,  Ulve eesti keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 111a
MÄGIMETS, Kaie muusika teisipäeval 5.tund ja kokkuleppel 319
MÄLLO, Lauri bioloogia kolmapäeval 5. ja 6. tund või kokkuleppel 419
OIDJÄRV, Taimi saksa keel neljapäeval 6. tund või kokkuleppel 213
PAJUR, Indrek ajalugu, ühiskonnaõpetus teisipäeval 6. tund eelneval kokkuleppel 413
PALO,  Triinu eesti keel reedel 5. tund 107
REGO, Annika inglise keel teisipäeval 5. tund ja kokkuleppel 313
REINUP, Liina kehaline kasvatus neljapäeval 6. tund võimla
REINVELT,, Einike füüsika, keemia esmaspäeval 6. tund (pärast klassitundi) 409
RODENDAU, Elis inglise keel esmaspäeval 5. tund ja kokkuleppel 305
ROOSIMAA, Urmas usundiõpetus kokkuleppel
ROOSTIK, Mari eesti keel neljapäeval 5. ja 6. tund või kokkuleppel 109
ROOTSMAA, Vaike geograafia kolmapäeval 5. ja 6. tund 310
SAGAR, Sandra inglise keel neljapäeval 5.tund või kokkuleppel 319
SÄRE, Eerik füüsika kolmapäeval 6. tund 409
ŠABUNOVA, Kristina programmeerimine kokkuleppel
TOOMESTE,  Piret matemaatika esmaspäeval 5.tund (pärast klassitundi) või kokkuleppel 405
TRUBERT, Merike prantsuse keel, kunst teisipäeval 6. tund 210
TUOPI, Heli matemaatika esmaspäeval 5. ja 6. tund 307
VENDELIN, Inga inimeseõpetus kolmapäeval 1.tund ja kokkuleppel 222
VAARD, Eha matemaatika kolmapäeval 5. ja 6. tund 213
VOLTRI, Reemo füüsika esmaspäeval kuni 16.45 411

Viimati muudetud 26.02.2017