Üldinfo

Konsultatsioonid III perioodil 2016/2017. õa

>

NIMI EESNIMI Aine Aeg Ruum
ADAMSOO Karl Gustav meediaõpetus kokkuleppel
ALLIK Sirje ajalugu esmaspäeval 6.tund 414
ASSON Tõnis riigikaitse kokkuleppel
CHENG Cheng hiina keel kokkuleppel 315
GERASSIMENKO Olga vene keel esmaspäeval 6. tund 215/212
GRIGORJEVA Regina vene keel esmaspäeval 6. tund 110
HEIN Merike 3D modelleerimine teisipäeval 6. tund kokkuleppel 310
JASNOV Anatoli kehaline kasvatus neljapäeval 6. tund võimla
JOSTOV Jane matemaatika teisipäeval 6. tund 306
JÕGI Helmer matemaatika, loogika kokkuleppel
JÕGI Kaisa inglise keel kokkuleppel
KASK Klaara keemia neljapäeval 6. tund või kokkuleppel 409
KARM Märten matemaatika neljapäeval 5.-6. tund 308
LEEK Heli inglise keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 315
LEHTLA Anneli hispaania keel kokkuleppel
LELL Vahur ettevõtlusõpe, robootika kokkuleppel
LOIGU Lembi inglise keel neljapäeval 5.-6. tund 309
MARTINS Maarika jaapani keel kokkuleppel
MERILAINE Elina inglise keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 410
MÄGI Ulve eesti keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 111a
MÄGIMETS Kaie muusika teisipäeval 5.tund või kokkuleppel 319
MÄLLO Lauri bioloogia kolmapäeval 5.-6. tund või kokkuleppel 419
OIDJÄRV Taimi saksa keel neljapäeval  6. tund või  kokkuleppel 213
PAJUR Indrek ajalugu, ühiskonnaõpetus teisipäeval 6. tund 413
PALO Triinu eesti keel reedel 5. tund 107
REGO Annika inglise keel reedel 5. tund või kokkuleppel 313
REINUP Liina kehaline kasvatus neljapäeval 6. tund võimla
REINVELT Einike füüsika, keemia teisipäeval 6. tund 409
RODENDAU Elis inglise keel teisipäeval 5. tund või kokkuleppel 305
ROOSIMAA Urmas usundiõpetus kokkuleppel
ROOSTIK Mari eesti keel neljapäeval 5.-6. tund 109
ROOTSMAA Vaike geograafia kolmapäeval 5. või 6. tund 310
SAGAR Sandra inglise keel neljapäeval 5. tund või kokkuleppel 305
SÄRE Eerik füüsika, astrofüüsika kolmapäeval 5. ja 6. tund 409
ŠABUNOVA Kristina programmeerimine kokkuleppel
TOOMESTE Piret matemaatika esmaspäeval 6. tund (kohe pärast klassitundi) 405
TRUBERT Merike prantsuse keel, kunst neljapäeval 6. tund 210
TUOPI Heli matemaatika teisipäeval ja neljapäeval 1.tund, teisipäeval 5.-6. tund 307
VENDELIN Inga inimeseõpetus, psühholoogia kolmapäeval 1.tund ja kokkuleppel 222
VAARD Eha matemaatika teisipäeval 5.-6. tund 405
VOLTRI Reemo füüsika esmaspäeval kuni 16.45 409

Viimati muudetud 19.12.2016