Üldinfo

Personal

 

Nimi Aine/Amet E-mail
Toomas Adson haridustehnoloog toomas.adson@jpg.tartu.ee
Sirje Allik ajalugu sirje.allik@jpg.tartu.ee
Olga Gerassimenko vene keel olga.gerassimenko@jpg.tartu.ee
Viktoria Goršanova vene keel, tööleping ajutiselt peatatud
Regina Grigorjeva vene keel regina.grigorjeva@jpg.tartu.ee
Merike Hein uurimistöö alused, süsteemihaldur merike.hein@jpg.tartu.ee
Ele Jaagusoo raamatukoguhoidja ele.jaagusoo@jpg.tartu.ee
Anatoli Jasnov kehaline kasvatus anatoli.jasnov@jpg.tartu.ee
Jane Jostov matemaatika, õppekorralduse koordinaator jane.jostov@jpg.tartu.ee
Helmer Jõgi direktor, loogika helmer.jogi@raad.tartu.ee
Kaisa Jõgi inglise keel kaisa.jogi@jpg.tartu.ee
Märten Karm matemaatika, õppejuht marten.karm@jpg.tartu.ee
Klaara Kask keemia  klaara.kask@jpg.tartu.ee
Heli Leek  inglise keel heli.leek@jpg.tartu.ee
Vahur Lell infojuht, majandusõpetus,
robootika
vahur.lell@jpg.tartu.ee
Maarja Leola inglise keel, tööleping ajutiselt peatatud
Lembi Loigu inglise keel, õppejuht lembi.loigu@jpg.tartu.ee
Peeter Mee majandusjuhataja peeter.mee@jpg.tartu.ee
Elina Merilaine inglise keel elina.merilaine@jpg.tartu.ee
Ulve Mägi eesti keel ja kirjandus ulve.magi@jpg.tartu.ee
Kaie Mägimets muusika kaie.magimets@jpg.tartu.ee
Lauri Mällo bioloogia, arendusjuht lauri.mallo@jpg.tartu.ee
Taimi Oidjärv saksa keel taimi.oidjarv@jpg.tartu.ee
Indrek Pajur ühiskonnaõpetus, ajalugu indrek.pajur@jpg.tartu.ee
Triinu Palo eesti keel ja kirjandus,
soome keel
triinu.palo@jpg.tartu.ee
Annika Rego inglise keel annika.rego@jpg.tartu.ee
Liina Reinup kehaline kasvatus liina.reinup@jpg.tartu.ee
Einike Reinvelt füüsika, keemia einike.reinvelt@jpg.tartu.ee
Elis Rodendau inglise keel elis.rodenau@jpg.tartu.ee
Mari Roostik eesti keel ja kirjandus, õppejuht mari.roostik@jpg.tartu.ee
Vaike Rootsmaa geograafia vaike.rootsmaa@jpg.tartu.ee
Sandra Sagar inglise keel sandra.sagar@jpg.tartu.ee
Liina Sauk rahvatants liina.sauk@jpg.tartu.ee
Anneli Sigus inglise keel, tööleping ajutiselt peatatud
Janika Stets vene keel, tööleping ajutiselt peatatud
Eerik Säre füüsika eerik.sare@jpg.tartu.ee
Piret Toomeste matemaatika piret.toomeste@jpg.tartu.ee
Merike Trubert prantsuse keel, kunstiõpetus merike.trubert@jpg.tartu.ee
Heli Tuopi matemaatika heli.tuopi@jpg.tartu.ee
Eha Vaard matemaatika eha.vaard@jpg.tartu.ee
Inga Vendelin õpilasnõustaja, psühholoogia inga.vendelin@jpg.tartu.ee
Reemo Voltri füüsika reemo.voltri@jpg.tartu.ee

 

Valikainete õpetajad

Nimi Aine E-mail
1. Tõnis Asson riigikaitse tonis.asson@jpg.tartu.ee
2. Jaanus Järva fotograafia jaanus@jaanusjarva.com
3. Anne-Ly Lehtla hispaania keel anne-ly.lehtla@jpg.tartu.ee
4. Tiiu Loite segakoori dirigent tiiu.loite@jpg.tartu.ee
5. Maarika Martins jaapani keel maarika@maarika.com
6. Neeme Näripä ladina keel neeme.naripa@ut.ee
7. Karl Gustav Adamsoo meediakursus gustav.adamsoo@jpg.tartu.ee
8. Urmas Roosimaa usundiõpetus urmas.roosimaa@mil.ee
9. Eike Eplik värvus ja kompositsioon  oravoravorav@gmail.com
10. Katrin Musteikis-Saue natuurist joonistamine  musteikis@hot.ee
11. Lemmit Kaplinski paberi- ja trükikunst
12. Enn Tegova õlimaal  enntegova39@gmail.com

 

Vabad töökohad

Hetkel vabu töökohti ei ole.


Viimati muudetud 31.01.2017