Üldinfo

Konsultatsioonid II perioodil 2016/2017. õa

NIMI EESNIMI Aine Aeg Ruum
ADAMSOO Karl Gustav meediaõpetus kokkuleppel õpetajaga
ALLIK Sirje ajalugu esmaspäeval 6.tund 414
CHENG CHENG hiina keel kokkuleppel õpetajaga 315
GERASSIMENKO Olga vene keel esmaspäeval 6. tund 215 või 212
GRIGORJEVA Regina vene keel neljapäeval 6. tund 110
HEIN Merike joonestamine, infopädevus teisipäeval 6. tund kokkuleppel 310
JASNOV Anatoli kehaline kasvatus neljapäeval 6. tund võimla
JOSTOV Jane matemaatika neljapäeval 5. ja 6. tund 306
JÕGI Helmer matemaatika kokkuleppel
JÄRVA Jaanus fotograafia kokkuleppel õpetajaga
KARM Märten matemaatika neljapäeval 5. ja 6. tund 308
LEEK Heli inglise keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 315
LEHTLA Anneli hispaania keel kokkuleppel õpetajaga
LELL Vahur majandusõpe, robootika kolmapäeval 6. tund 107
LEOLA Maarja inglise keel reedel 5. tund või kokkuleppel 305
LOIGU Lembi inglise keel neljapäeval 5. ja 6. tund 309
MARTINS Maarika jaapani keel kokkuleppel õpetajaga
MERILAINE Elina inglise keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 410
MÄGI Ulve eesti keel esmaspäeval 1. tund või kokkuleppel 111a
MÄGIMETS Kaie muusika teisipäeval 5.tund või kokkuleppel 319
MÄLLO Lauri bioloogia kolmapäev 6 tund või kokkuleppel 419
OIDJÄRV Taimi saksa keel esmaspäeval  6. tund  kokkuleppel 213
PAJUR Indrek ajalugu, ühiskonnaõpetus neljapäeval 5. tund 413
PALO Triinu eesti keel reedel 5. tund 107
REGO Annika inglise keel reedel 5. tund 313
REINUP Liina kehaline kasvatus neljapäev 6. tund võimla
REINVELT Einike füüsika, keemia esmaspäeval 6. tund 409
ROOTSMAA Vaike geograafia kolmapäev alates 7.40 ja 1. tund 211
ROOSTIK Mari eesti keel neljapäeval 5. ja 6. tund 109
SAGAR Sandra inglise keel kolmapäeval 5. tund või kokkuleppel 215
SAUK Liina valikaine kolmapäeval 6. tund või kokkuleppel 108
SÄRE Eerik füüsika teisipäeval 5. tund 409
TOOMESTE Piret matemaatika esmaspäeval peale klassitundi (6. tund) 405
TRUBERT Merike prantsuse keel, kunst neljapäeval 6. tund 210
TUOPI Heli matemaatika teisipäeval 5. ja 6. tund 307
VENDELIN Inga inimeseõpetus kolmapäeval 1.tund ja kokkuleppel 222
VAARD Eha matemaatika teisipäeval 5. ja 6. tund 210
VOLTRI Reemo füüsika esmaspäev kuni 16.45 409

Viimati muudetud 04.11.2016