Üldinfo

Vilistlaskogu

2015. aasta detsembris loodi kooli 5. sünnipäevaks MTÜ Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi Vilistlaskogu, et ka meie vilistlastel oleks oma organisatsioon.
Vilistlaskogu eesmärk on ühendada ja koondada Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi vilistlasi, säilitada vilistlaste kontakti kooliga, kanda edasi ja toetada kooli traditsioone, edendada kooli arengut ning toetada tulevikus õpilasi ja õpetajaid stipendiumite näol.
Koguga saab liituda iga Eesti Vabariigi kodanik, kes on lõpetanud Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi või Tartu Jaan Poska Gümnaasiumis õppinud isik, kes tunnistab vilistlaskogu põhikirja ja aitab tõhusalt kaasa selle eesmärkide saavutamisele.
Vilistlaskogu moodustavad tava- ja tegevliikmed, kellest viimased osalevad aktiivselt vilistlaskogu töös. Tegevliikmetest moodustub ka Vilistlaskogu üldkoosolek. Tavaliikmed on liikmed, kellel pole võimalik vilistlaskogu töös aktiivselt osaleda, kuid alati on võimalik hakata tegevliikmeks.
Vilistlaskoguga liitumiseks tuleb esitada vilistlaskogu e-mailile vastav kirjalik avaldus ja tasuda vilistlaskogu arvele sisseastumismaks 10€.
Lisaks võtab vilistlaskogu vastu annetusi nii füüsilistelt kui ka juriidilistelt isikutelt. Küsimuste korral kirjutada e-kiri või võtta ühendust kontaktisikuga.

Vilistlaskogu põhikiri
Liitumisavaldus
Avalduse näidis

E-mail: jpgvilistlaskogu@gmail.com

Kontaktisikud:
Lauri Kepler – +372 59014005
Martin Sõgel – +372 56632736

Vilistlaskogu arvelduskonto: Swedbank EE322200221063287513 – MTÜ Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi Vilistlaskogu

 


Viimati muudetud 05.09.2016